mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /home/allegro/public_html/koxxfighters.com/include/connection.php on line 15 - koxxfighters.com
KOXX FIGHTERS IV Rabka Zdrój - zawody, wybory miss, koncerty

Portal Meblowy

Meble

Strona główna » INFO » O imprezie

rozmiar tekstu: A A A
Nie masz konta? Zarejestruj się

LOKALIZACJA IMPREZY

OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

NAJNOWSZE ZDJĘCIA UŻYTKOWNIKÓW

KOXX FIGHTERS 4 – Tylko mocni przetrwają!
 

Koxx Fighters 4 to widowiskowa impreza skierowana do wszystkich mieszkańców Rabki - Zdrój i turystów, której głównymi elementami są Międzynarodowe Zawody w Trialu Rowerowym punktowane do Pucharu Polski oraz Wybory Miss Rabka-Zdrój 2011 wraz ze specjalnym programem artystycznym obejmującym m.in. pokazy mody uznanych projektantów, występy grup tanecznych, koncerty itp.                                                         
Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w centrum uzdrowiska, w Amfiteatrze i na deptakach – głównej promenadzie wokół Amfiteatru.

Cała impreza zaplanowana jest na 23-24 lipca 2011 na zdrowy, rodzinny i sportowy start w sam środek wakacyjnego sezonu turystycznego. Stowarzyszenie Lokomotywa, które już po raz drugi jest organizatorem całego wydarzenia, zaplanowało mnóstwo atrakcji przez pełne 2 dni trwania imprezy. Każdego dnia rozpoczynamy od godziny 9:00 od zawodów sportowych, które trwają do godziny 16:00 by już o 17:00 zaprosić widzów do Amfiteatru na konkurs piękności i imprezy towarzyszące.

Pośród widzów imprezy zostanie rozlosowana bardzo atrakcyna, 10 dniowa wycieczka "Paryż i Prowansja" ufundowana przez Biuro Podróży "RABA". Wystarczy tylko poprawnie odpowiedzieć na jedno, proste pytanie i wypełniony los wrzucić do urny. Całkowita trasa wycieczki to ponad 2800km od Paryża przez Nimes, Awinion, Marsyila, Cannes aż po Księstwo Monako i Niceę.

 

Jako jedyny organizator imprezy posiadamy wyłączność na cały teren zarówno deptaków wokół Amfiteatru jak i sam Amfiteatr przez cały czas trwania imprezy, tj. 23-24 lipca. Naszymi Partnerami są Urząd Miasta i Gminy Rabka – Zdrój, który udostępnia nam na zasadach wyłączności teren organizacji imprezy oraz Koxx Team.pl, który odpowiedzialny jest za przeprowadzenie zawodów.                                                                       

 

Główne cele organizacji Koxx Fighters 4 to uatrakcyjnienie oferty sportowej i kulturalnej na terenie gminy oraz promocja miasta Rabka-Zdrój na terenie Polski i poza jej granicami. Miasto i jego otoczenie jest wymarzonym miejscem do uprawiania wielu dyscyplin rowerowych ze względu na zróżnicowane ukształtowanie terenu ( potoki górskie, skarpy, skalne trakty, itp). W związku z tym obecność tego typu imprezy w corocznej ofercie sportowej Rabki-Zdrój jest ważnym atutem turystycznym i reklamowym dla polskich i zagranicznych turystów. W poprzednich edycjach, w latach 2006, 2007 i 2009 udało nam się zorganizować imprezę sportową na wysokim europejskim poziomie. Ze względu na swój widowiskowy charakter trial rowerowy jest sportem chętnie oglądanym zarówno przez dzieci jak i widzów dorosłych. W zawodach, które przyciągały jednorazowo od 4 do 6 tysięcy publiczności, wzięło udział w sumie około 250 zawodników z kraju i zagranicy. Kilkakrotnie gościliśmy zawodników ze ścisłej czołówki krajowej i europejskiej. Koxx Fighters 4 ma na celu kontynuowanie najlepszych, sprawdzonych tradycji z poprzednich edycji zawodów. W ten sposób chcemy trwale popularyzować ten sport na terenie naszej gminy, z której pochodzą pomysłodawcy imprezy, bracia Piotr i Paweł Reczkowie, zawodnicy mogący poszczycić się największymi osiągnięciami w tej dyscyplinie sportu. W tym roku postanowiliśmy promować zawody w innowacyjny sposób, dotąd nie zastosowany w naszej gminie przy organizacji tego typu imprezy sportowej. Nowością w tym roku w promocji Koxx Fighters jest piosenka specjalnie skomponowana i nagrana na potrzeby imprezy. Jej premierowe wykonanie odbyło się 31 maja na terenie Rabkolandu na imprezie „Przedsiębiorcy Podhala Dzieciom”, zbierając pochwalne recenzje w prasie. W tym samym dniu odbyła się jej premiera radiowa na antenie Radia Kraków. Obecnie powstaje teledysk, którego premierę planujemy 25 czerwca. Piosenka utrzymana jest  w modnej konwencji hiphopowo-rockowej a łącznie z nakręconym do niej teledyskiem stanowić będzie prawdziwy hit w promocji imprezy.                                   
Nowością w tym roku jest również włączenie do pracy przy organizacji imprezy Wolontariuszy – uczniów rabczańskich szkół.
                                                                                     

Organizacja konkursu Wybory Miss Rabka – Zdrój 2011 w specjalnie ułożonym programie artystycznym ma na celu propagowanie zdrowego ekologicznego stylu życia, prezentacji oryginalnych twórców i kreatorów regionalnej mody w ujęciu tradycyjnym i nowoczesnym a także popularyzacje takich dyscyplin jak taniec i balet. W tym roku zaprezentujemy m.in. nowe kolekcje mody znanego i cenionego projektanta Andrzeja Siekierki, który wierny tradycji wprowadza nowe elementy do mody góralskiej, zaprezentujemy również kolekcję Anety Larysy Knap, awangardowej projektantki mody folkowej, której prace zdobywaja uznanie nie tylko w Polsce ale również na świecie. Nie zabraknie również występów grup tancerzy oraz gwiazd muzyki. Jak w porzednich edycjach współpracujemy z profesjonalnymi agencjami modelek, pracowniami mody, fotografami, studiem filmowym, fryzjerami i wizażystami oraz oczywiście mediami, które gwarantują odpowiednią promocje całego konkursu. Odbędą się oczywiście jak w latach poprzednich castingi do konkursu Miss Rabka – Zdrój 2011, które zaplanowane zostały na 18 i 25 czerwca w klubie Fitnessland i będą każdorazowo dokumentowane materiałami zdjęciowymi i video.                                                                                        

Poprzednia edycja imprezy z roku 2009 okazała się dużym sukcesem zarówno pod względem sportowo- artystycznym, organizacyjnym jak i medialnym, odbijając się szerokim echem nie tylko w naszym regionie ale w całej Polsce.                                                                                               
Na zawodach gościliśmy blisko stu zawodników z całej Polski na czele z aktualnym Mistrzem Polski Rafałem Kumorowskim, nie zabrakło również gości z zagranicy. Wybory Miss Rabka – Zdrój 2009 cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów i mediów, a laureatka naszego konkursu Agnieszka Kościelniak jest aktualnie drugą najpiękniejszą Polką najważniejszego krajowego konkursu piękności Miss Polonia i nosi tytuł Vice Miss Polonia 2011. Jej droga do ogólnokrajowego sukcesu zaczęła się właśnie na naszej imprezie z czego jesteśmy niezmiernie dumni.                                                                                                                        
Na imprezach towarzyszących oprócz znakomitych projektantów mody, którzy prezentowali swoje kolekcje mody, gościliśmy gwiazdy polskiej muzyki na czele z legendarnym Abradabem, którego koncert przyciągnął do Amfiteatru blisko 2 tysiące osób !                                   

Strona internetowa Koxx Fighters 3 http://3.koxxfighters.pl/
 

Jak w roku 2009 naszym priorytetem przy organizacji Koxx Fighters jest dobra i przemyślana promocja imprezy. Podobnie jak przy poprzedniej edycji imprezy, stworzona została specjalna strona internetowa na której właśnie jesteście Państwo, zawierająca wszystkie niezbędne informacje o imprezie. Zadaniem strony jest zarówno informowanie o przygotowaniach do imprezy, informowanie o wszystkich wydarzeniach dużych i małych dotyczących imprezy, jak i dokumentacja jej przebiegu. Za pośrednictwem strony Koxx Fighters 4 odbędzie się również głosowanie w konkursie Miss Internautów Rabka – Zdrój 2011.                                                               
W roku 2009 uruchomienie strony Koxx Fighters okazało się dużym sukcesem, „strzałem w dziesiątkę” w strategii promocji imprezy, w ciągu miesiąca odnotowaliśmy ponad 100 tysięcy wizyt a aktualnie jest to już ponad 136 tysięcy.                                                                      

 

Przy promocji imprezy wpółpracują z nami w tym roku m.in.: TV Podhale, TV Rabka, AA Films (materiały video) oraz Podhale 24.pl, Rabka.pl, Na Zajawie.pl (zdjęcia i teksty).                                                                                   

 

Nieodmiennie jak w poprzednich edycjach naszym celem jest zagwarantowanie wysokiego poziomu imprezy. Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w imprezie Koxx Fighters 4 !!!