mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /home/allegro/public_html/koxxfighters.com/include/connection.php on line 15 - koxxfighters.com
Prezentujemy statuetki Zawodów Koxx Fighters 4!

Portal Meblowy

Meble

Strona główna » AKTUALNOŚCI

rozmiar tekstu: A A A
Nie masz konta? Zarejestruj się

LOKALIZACJA IMPREZY

OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

NAJNOWSZE ZDJĘCIA UŻYTKOWNIKÓW

Prezentujemy statuetki Zawodów Koxx Fighters 4!
2011-07-22 12:17:46
Powiększ Do tradycji już należy, że statuetki na Międzynarodowe Zawody w Trialu Rowerowym Koxx Fighters są wykonywane ręcznie, w duchu imprezy, którą tworzą mieszkańcy Rabki.

Do tradycji już należy, że statuetki na Międzynarodowe Zawody w Trialu Rowerowym Koxx Fighters są wykonywane ręcznie, w duchu imprezy, którą tworzą mieszkańcy Rabki. Materiałem który najlepiej odzwierciedla rywalizację między zawodnikami jak również ogrom trudu jaki musieli ponieść w przygotowaniu się do zawodów najlepiej oddaje surowa stal.
Statuetki na tegoroczną edycję zawodów zostały wykonane z prostych elementów stalowych, które w połączeniu z szlifowanym szkłem tworzą metaforę  przejścia z prostoty do doskonałości. Celowo pozostawiono na nich pewne niedociągnięcia, surowe spawy, które mają odzwierciedlać trud w pokonywaniu słabości jakie musi przejść człowiek by mógł walczyć o podium.

Projekt: Łukasz Papierz
Wykonanie: Gerard „Gierek” Kumer, Łukasz „Dambel” Dubiel, Łukasz „Doktor” Papierz
Pomogli nam: Krzysztof „Makumba” Chrustek i Franek Wójtowicz


Autor publikacji: koxx

Galeria

Statuetki