mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /home/allegro/public_html/koxxfighters.com/include/connection.php on line 15 - koxxfighters.com
Warsztaty taneczne Feel the Beat na Koxx Fighters 4!

Portal Meblowy

Meble

Strona główna » AKTUALNOŚCI

rozmiar tekstu: A A A
Nie masz konta? Zarejestruj się

LOKALIZACJA IMPREZY

OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

NAJNOWSZE ZDJĘCIA UŻYTKOWNIKÓW

Warsztaty taneczne Feel the Beat na Koxx Fighters 4!
2011-07-19 12:14:36
Powiększ Na pewno już zauważyliście, że przez ostatnie lata zarówno w Polsce jak i na całym świecie rozpowszechniła się moda na taniec.

Feel The Beat – warsztaty taneczne.

 Na pewno już zauważyliście, że przez ostatnie lata zarówno w Polsce jak i na całym świecie rozpowszechniła się moda na taniec.
Z racji tego, że w naszym mieście wciąż jest za mało okazji do tego aby spróbować swoich sił na parkiecie chcielibyśmy zachęcić Was do udziału w zajęciach tanecznych pod nazwą Feel The Beat, które odbędą się zarówno w sobotę jak i w niedzielę na scenie Amfiteatru od 16 do 17.
Na tych zajęciach głównie chcemy postawić na taniec , ale także na koordynację ruchową oraz kondycję Waszego ciała.
Style tańca jakie chcemy zaoferować zaczynają się od hip-hopu ( oraz jego różne odmiany) poprzez house, dancehall aż po jazz.
W tańcu również bardzo ważna jest koordynacja ruchowa, która pomaga nam łatwiej opanować ruchy oraz kondycja ciała, która pozwala nam na wyższe 'loty'. Dlatego też poza tańcem będzie można zadbać o swoją technikę.

Teraz parę słów o osobie, która chce w Was zaszczepić trochę ruchu , kto wie - może nawet, w którymś lub w którejś z Was odkryje niezwykły talent taneczny.
Mamy zaszczyt przedstawić Wam Justynę Jurzec mieszkankę naszego miasta. Jest to dziewczyna , którą zna wielu ludzi , ale nie każdy wie, że jej największą, a zarazem najważniejszą pasją w życiu jest taniec. Jednym z jej z wielu marzeń jest przekazywanie swoich umiejętności oraz radości, które niesie taniec ludziom, którzy wcześniej nie mieli okazji, aby zobaczyć na co ich stać.
Justyna ma zamiar w każdym z Was odnaleźć to w czym będzie najlepszy. Chce pokazać Wam , że jeśli człowiek czegoś bardzo pragnie i wytrwale dąży do wyznaczonego celu to pomimo wielu upadków osiąga go. Justyna kształciła się u takich choreografów jak: Aleksander Paliński, Paulina Kędzior, Adriana Piątek oraz inni.

Justyna wystąpi również ze swoją grupą taneczną Feel The Beat w niedzielnym programie Wyborów Miss Rabka –Zdrój.


Autor publikacji: koxx

Galeria

Feel the Beat